Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Oferta pracy – Technik wdrożeń

Macro-System Mieszko Ciepliński jest prywatną firmą działającą od 1984 roku na polskim i międzynarodowym rynku informatycznym, zatrudniającą kilkudziesięciu programistów, elektroników i wdrożeniowców. Specjalizujemy się w projektowaniu, wytwarzaniu i instalowaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla komunikacji autobusowej, metra oraz transportu kolejowego, m. in. System Informacji Pasażerskiej, System Taryfikacyjny, System Emisji Reklam.

Szukamy osoby, która:

 • lubi tworzenie skryptów powłoki (shellowych) lub w innych językach skryptowych w systemach GNU/Linux,
 • orientuje się w zakresie administrowania systemami GNU/Linux z linii poleceń,
 • dobrze się czuje w pracach związanych z elektroniką,
 • zna język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
 • ma średnie wykształcenie techniczne,
 • ma prawo jazdy kategorii B lub planuje je uzyskać,
 • ma energię do pracy, chętnie się uczy oraz
 • jest osobą komunikatywną i umie pracować w zespole.

Jako członek naszego zespołu

 • będziesz konfigurować i testować urządzenia klasy embedded przeznaczone dla pojazdów transportu publicznego, diagnozować i rozwiązywać problemy z tymi urządzeniami, uruchamiać i serwisować systemy w pojazdach, a także prowadzić dokumentację techniczną,
 • poznasz różne języki skryptowe,
 • weźmiesz udział w diagnozowaniu sieci (przede wszystkim Ethernet),
 • poznasz lub poszerzysz swoją wiedzę związaną z działaniem stosu TCP/IP.

Prześlij nam swoje CV na adres:

kariera@macrosystem.pl

Ze względu na wymogi prawa rozpatrzymy jedynie aplikacje, które zawierają oświadczenie o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony