Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Wyniki finału PMA 2016

W miniony weekend odbył się finał konkursu

POTYCZKI MŁODYCH ADMINÓW 2016

Konkurs był 2-etapowy. W pierwszym etapie finaliści sprawdzali swoje umiejętności w zakresie systemów serwerowych linuxowych, zaś w drugiej części w zakresie programu Cisco CCNA Routing & Switching.  Nasi uczniowie, jak zawsze nie zawiedli i odnieśli sukces.

 WYNIKI I ETAPU KONKURSU – LINUX:

Miejsce Uczestnicy Szkoła
1 Daniel Pławiak Tomasz Warszawin Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
2 Piotr Kwiatek Hubert Mandał Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
3 Adam Żmuda Bartłomiej Szewczyk Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
4 Michał Gawlick Łukasz Zmysło Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach
5 Dominik Toton Sebastian Toton Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach
6 Maciej Kowalski Bartłomiej Boruciński Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
7 Marcin Żakowski Rafał Skrzypiński Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
8 Bartosz Rudnicki Przemysław Kłódka Technikum Informatyczne SCI
9 Bartołomiej Szyszko Krystian Kujawski Technikum Informatyczne SCI
10 Artur Puzio Michał Rokita XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
11 Mateusz Pioch Paweł Bańczak Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
12 Alan Hebel Kamil Romiński Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
13 Paweł Zieliński Kamil Hoś Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
14 Damian Herman Wojciech Połowniak Technikum Informatyczne SCI
15 David Podroužek Martin Slanina
16 Michał Kasprzak Mateusz Zarzycki Technikum Informatyczne SCI

 

WYNIKI II ETAPU KONKURSU: CISCO CCNA ROUTING & SWITCHING:

 

Miejsce Uczestnicy Szkoła
1 Adam Żmuda Bartłomiej Szewczyk Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
2 Marcin Żakowski Rafał Skrzypiński Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
3 Paweł Zieliński Kamil Hoś Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich
4 Dominik Toton Sebastian Toton Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w Ropczycach
5 Daniel Pławiak Tomasz Warszawin Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie
6 Michał Kasprzak Mateusz Zarzycki Technikum Informatyczne SCI
7 Artur Puzio Michał Rokita XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie
8 Michał Gawlick Łukasz Zmysło Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych w Gliwicach
9 David Podroužek Martin Slanina Praha (Czechy)
10 Maciej Kowalski Bartłomiej Boruciński Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
11 Damian Herman Wojciech Połowniak Technikum Informatyczne SCI
12 Bartosz Rudnicki Przemysław Kłódka Technikum Informatyczne SCI
13 Mateusz Pioch Paweł Bańczak Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku KRAKÓW
14 Piotr Kwiatek Hubert Mandał Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim
15 Alan Hebel Kamil Romiński  Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku
16 Bartołomiej Szyszko Krystian Kujawski Technikum Informatyczne SCI

 


 

 

Mawilux
ATMSolutions
PZU - Powszechny Zakład Ubezpieczeń
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Microsoft IT Academy
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony