Szanowni Państwo,

Z radością i satysfakcją  pragniemy się podzielić wiadomością o zakwalifikowaniu naszej szkoły do udziału  w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa  priorytet  3 „Rozwijanie zainteresowań uczniów przez promowanie i wspieranie rozwoju czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży , w tym zakup nowości wydawniczych”.

Stoimy przed szansą odnowienia, rozbudowania i uzupełnienia naszego księgozbioru zakupami, na które otrzymaliśmy  14 129 zł do zrealizowania do listopada 2016 roku. Warunkiem jest zakup nowości pozostających w sferze zainteresowania uczniów i jednocześnie służących realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego (bez podręczników). Wykorzystanie tego funduszu wiąże się z wypełnieniem przez nas określonych w programie działań, które w znacznej części realizujemy już od kilku lat, jak chociażby uwzględnianie sugestii i oczekiwań uczniów co do nabytków.

Będziemy niezmiernie wdzięczne za  wszystkie maile, bo dzięki temu nasza praca będzie znacznie bardziej efektywna.

W załączeniu przesyłamy wykaz nabytków z pierwszej transzy.

nauczycielki bibliotekarki z ZSLiT nr 1

Sylwia Błażejewska, Beata Walczak i Beata Rogalska