Bezpłatne kursy maturalne.

Rusza nabór do bezpłatnego kursu maturalnego z języka polskiego i matematyki!

Po raz drugi w tym roku Fundacja „Świat na Tak” oraz Fundacja Legii organizują bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z języka polskiego i matematyki „Korki z Legią”. Jest on skierowany do uczniów warszawskich szkół, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu się do matury na poziomie podstawowym, a ze względów finansowych nie mogą sobie na nią pozwolić.

Uczniowie, aby wziąć udział w kursie muszą wypełnić elektroniczny formularz, który znajduje się pod linkiem: https://goo.gl/forms/cIAp4Pkwo3CWe9wh1. Wszelkich informacji można zasięgnąć pod numerem telefonu: 22 629 63 34. Rekrutacja trwa od 3.11.2016 r. do 14.11.2016 r. Zajęcia rozpoczynają się 14.11.2016 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapraszamy serdecznie
Fundacja „Świat na Tak”i Fundacja Legii