Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 9.00.
Po uroczystości wychowawcy ze swoimi klasami przechodzą do sal lekcyjnych na spotkania organizacyjne.

UWAGA Uczniowie klas pierwszych !!!!!

1. Przed rozpoczęciem uroczystości na boisku szkolnym zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych o godzinie 8.30  (listy klas ze wskazaniem numerów sal lekcyjnych będą wywieszone w holu głównym).
  2. Po uroczystości na boisku szkolnym, podczas spotkań organizacyjnych wychowawcy klas pierwszych przeprowadzą pisemny test z języka angielskiego, w związku z powyższym prosimy o zabranie ze sobą przyborów do pisania.

(W przypadku opadów deszczu uroczystość na boisku szkolnym nie odbędzie się. Wychowawcy klas I kontynuują spotkania z uczniami w salach, wychowawcy klas II, III i IV udają się bezpośrednio do sal na spotkanie z uczniami).

Jednocześnie informujemy, że 7 i 8 września br. podczas przerw o godz. 10.25, 11.20, 12.25  w czytelni na II piętrze odbędzie się kiermasz podręczników używanych.