OGŁOSZENIE dla stażystów lecących do Las Palmas

Przygotowanie pedagogiczne dla uczniów lecących na staż zawodowy do Las Palmas odbędzie się w następujących terminach:

1. 30.10.2017 – godz. 15:00 – 17:00
  2. 31.10.2017 – godz. 14:15 – 15:00

Przygotowanie pedagogiczne poprowadzi p. dyr. Krystyna Sławińska.

Dodatkowo, we wtorek 07.11.2017, o godz. 17:00 w sali 205 odbędzie się ostatnie spotkanie organizacyjne dla uczniów i ich rodziców prowadzone przez koordynatora oraz kierownika szkolenia praktycznego. Na spotkaniu zostaniecie zapoznani z dokumentacją ECVET, efektami uczenia, przewidzianymi do zdobycia podczas stażu, sposobem oceniania i zaliczenia praktyki zagranicznej, kwestiami organizacyjnymi (ubezpieczenie, hotel, podróż). Zostanie również podpisana umowa między uczniem a szkołą oraz uczniowie podpiszą Porozumienie o Programie Zajęć.

Obecność na przygotowaniu pedagogicznym oraz spotkaniu organizacyjnym OBOWIĄZKOWA!