Świąteczny maraton kolęd

21 grudnia 2017 r. odbędzie się w naszej szkole świąteczny maraton kolęd.

Chcemy, by atmosfera świąteczna trwała jak najdłużej, dlatego w czwartek, dzień przed wigiliami klasowymi, organizujemy maraton śpiewania kolęd. Zapraszamy przedstawicieli każdej klasy do wspólnego kolędowania. Spośród zespołów biorących udział wybrani zostaną najlepsi, dla których przewidujemy nagrody. Przedstawicielem/przedstawicielką klasy może być również jedna osoba, która zaśpiewa/zagra kolędę solo.

Do 15 grudnia  2017 r. należy zgłosić utwór wykonywany przez zespół reprezentujący klasę. Ze względów organizacyjnych jedną kolędę mogą zaprezentować co najwyżej dwa zespoły. O wykonywanym utworze decyduje kolejność zgłoszeń. (Prosimy o informację dotyczącą podkładu muzycznego/ścieżki dźwiękowej)

Do kogo zgłaszamy wykonywany utwór – Anna Szyndler (sala 201 lub pokój nauczycielski)

Jak i kiedy będziemy go prezentować? – 21 grudnia 2017 r.

Kto będzie oceniał, kto wybierze laureata/laureatów ?– Jury w składzie : przedstawiciel dyrekcji, opiekun Samorządu Uczniowskiego, Przedstawiciel Rady Pedagogicznej, przedstawiciel Samorządy Uczniowskiego

Gdzie odbędzie się maraton? – sala 416

Ile razy wykonujemy utwór?- raz