Uwaga! Konkurs wiedzy o SMOGU!

W związku z ogromnym zainteresowaniem konkursem i zgłoszeniem się do niego ponad 120 uczestników, konkurs odbędzie się w wersji elektronicznej, na platformie Office 365.

Test konkursowy będzie dostępny w dniu 8 grudnia (piątek) w godzinach 19-21, tylko dla tych uczniów, którzy zapisali się na liście uczestników. Test składa się z 25 zadań zamkniętych, z jedną prawdziwą odpowiedzią . Każdy uczestnik będzie miał możliwość rozwiązania testu tylko jeden raz, w ograniczonym czasie, który będzie podany na platformie. Kolejność pytań oraz odpowiedzi w obrębie zadania będą generowane w przypadkowej kolejności dla każdego z uczestników.

Link umożliwiający dostęp do testu pojawi się na głównej stronie szkoły w piątek, przed godziną 17.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt ze mną w szkole lub przez dziennik elektroniczny.

Aleksandra Szemet