Dzień dawcy #KOMÓRKOMANIA

W zorganizowanym w naszej szkole 13 kwietnia DNIU DAWCY

w ramach akcji #KOMÓRKOMANIA

kolejnych 20 osób zarejestrowało się

jako potencjalni dawcy szpiku i komórek macierzystych.

W ten sposób baza potencjalnych dawców fundacji DKMS powiększyła się o kolejne osoby

z Wiśniowej (jest już nas w sumie 86!) , a im więcej osób zarejestrowanych, tym większa szansa dla chorych na wygraną w walce o to, co najcenniejsze – o życie.

W imieniu Pacjentów, Ich Rodzin, Fundacji DKMS Polska oraz własnym wyrażam ogromne podziękowanie wszystkim zgłoszonym osobom za chęć wsparcia misji walki z nowotworami krwi. Dziękuję także Wolontariatowi Szkolnemu, który zaangażował się w organizację całego przedsięwzięcia oraz wszystkim osobom, które z różnych powodów nie zarejestrowały się, ale rozumieją, popierają i w inny sposób propagują dawstwo szpiku i komórek macierzystych, jako wyraz solidarności z osobami potrzebującymi pomocy w walce z nowotworami krwi.

Aleksandra Szemet