Miejsce |
Szkoła |
Zespoł |
|
|
1 |
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa |
Adam Żmuda |
Daniel Pławiak |
|
2 |
Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56 02-520 Warszawa |
Dominik Grzybowski |
Piotr Stolarczyk |
|
3 |
Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin |
Dominik Kostecki |
Jakub Sajniak |
|
3 |
Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin |
Marcin Czajkowski |
Miłosz Skaza |
|
4 |
Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom |
Piotr Adamczyk |
Piotr Kowalczyk |
|
4 |
Zespół Szkół Elekryczno-Elektronicznych w Szczecinie ul. Racibora 60/61 71-631 Szczecin |
Błażej Orzechowski |
Jakub Solich |
|
4 |
Zespół Szkół Transportowo – Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie ul. Zemborzycka 82 20-445 Lublin |
Marcin Wrona |
Jan Kalinowski |
|
4 |
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie |
Artur Haluch |
Norbert Morawski |
|
4 |
Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych ul. Gen. Zajączka 7 01-510 Warszawa |
Jakub Półgęsek |
Jakub Szeląg |
|
5 |
I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle im. Króla Stanisława Leszczyńskiego ul. Czackiego 4 38-200 Jasło |
Michał Jakubek |
Krzysztof Słomski |
|
5 |
Technikum Informatyczne SCI Mazowiecka 13 70-526 Szczecin |
Aleksander Basarab |
Aleksander Zioło |
|
6 |
Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom |
Michał Kacprzak |
Dominik Duranc |
|
7 |
Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica |
Gilbert Helwich |
Dawid Czechowski |
|
8 |
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Stanisław Szopa |
Sebastian Komuda |
|
9 |
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Bartłomiej Milewski |
Szymon Śliwiński |
|
9 |
Zespół Szkół w Głuchołazach ul. Kol. Kaszubska 2 48-340 Głuchołazy |
Damian Grϋner |
Adrian Kowalski |
|
10 |
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań |
Adrian Antkowiak |
Jan Ufnalski |
|
10 |
Zespół Szkół nr 3 ul. Sandomierska 2 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski |
Maciej Janicki |
Kamil Mazur |
|
10 |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka |
Damian Maciaszek |
Jakub Targosz |
|
11 |
Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie ul. Loretańska 16 31-114 Kraków |
Jakub Wiewióra |
Sebastian Bogusz |
|
11 |
Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica |
Marcin Galas |
Mariusz Jarota |
|
11 |
Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica |
Maciej Piechaczyk |
Adam Wesołowski |
|
11 |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław |
Kamil Maciejewski |
Bartosz Baranowski |
|
11 |
Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie |
Franciszek Stachura |
Daniel Mika |
|
11 |
Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki |
Maciej Żydkiewicz |
Mateusz Murawski |
|
11 |
Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe 40-086 Katowice ul.Sokolska 26 |
Hutnik Michał |
Mickiewicz Aleksander |
|
12 |
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 |
Paweł Malisz |
Dawid Mazur |
|
12 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk |
Adam Jurkiewicz |
Magdalena Kowalska |
|
12 |
Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku ul. Mikołaja Reja 25 80-870 Gdańsk |
Alan Hebel |
Maciej Gontarz |
|
12 |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław |
Kamil Dudek |
Szymon Męcikalski |
|
12 |
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań |
Ryszard Borzych |
Dawid Małysa |
|
13 |
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań |
Dominik Szymański |
Paweł Winter |
|
13 |
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim |
Adrian Osica |
Kacper Twardowski |
|
13 |
Zespół Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim |
Konrad Kurek |
Jakub Bieniek |
|
13 |
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 |
Wiktor Jezioro |
Szymon Stelmach |
|
14 |
Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie |
Krzysztof Wieczorek |
Janusz Gajda |
|
14 |
Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy ul. Szamotulska 24 62-090 Rokietnica |
Maciej Wolańczyk |
Daniel Projs |
|
15 |
Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczna ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin tel. 91 461 33 03 |
Dominik Głowiński |
Sebastian Wiśtak |
|
15 |
V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej ul Józefa Lompy 10 43-300 Bielsko-Biała |
Szymon Cader |
Wojciech Janota |
|
16 |
Zespół szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki |
Kacper Potoczny |
Hubert Latuszkiewicz |
|
16 |
Zespół Szkół Komunikacji im. Hipolita Cegielskiego ul. Fredry 13 61-701 Poznań |
Jakub Trzybiński |
Nikoloz Glonti |
|
16 |
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu ul. Poznańska 345 88-100 Inowrocław |
Mateusz Pijanowski |
Adam Tylkowski |
|
16 |
Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza Kwiatkowskiego 39-200 Dębica ul. Igancego Lisa 2 |
Szymon Studniarz |
Michał Tomaszewski |
|
17 |
ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI IM. OBROŃCÓW POCZTY POLSKIEJ W GDAŃSKU Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk |
Mateusz Pioch |
Karol Szuster |
|
17 |
Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie ul. Loretańska 16 31-114 Kraków |
Albert Mouhoubi |
Weronika Pałka |
|
17 |
Zespół Szkół Energetycznych ul. Mikołaja Reja 25 80-870 Gdańsk |
Daniel Mania |
Szymon Jarecki |
|
17 |
Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczna ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin tel. 91 461 33 03 |
Michał Sadurski |
Kamil Lenczkiewicz |
|
17 |
Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 |
Konrad Kosydar |
Piotr Kujda |
|
17 |
Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 |
Sebastian Jakubowski |
Dawid Kret |
|
17 |
Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. |
Kamil Wieczorek |
Patryk Strzałkowski |
|
17 |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka |
Łukasz Madej |
Jakub Szklarczyk |
|
17 |
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych Gdynia |
Daniel Cieślak |
Igor Tatara |
|
18 |
Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu Ul. Sadkowska 19 26-600 Radom |
Karol Warchoł |
Karol Kaczmarczyk |
|
18 |
Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach 39-100 Ropczyce, ul. Mickiewicza 13 |
Sebastian Toton |
Jacek Gawron |
|
18 |
Noworudzka Szkoła Techniczna, ul, Stara Droga 4, 57-401 Nowa Ruda |
Jakub Matuszczak |
Kacper Siwek |
|
18 |
Technikum nr 19 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Poznaniu |
Rafał Borowczyk |
Juliusz Kończal |
|
18 |
Zespół Szkół nr 1 w Piekarach Śląskich |
Patryk Bujak |
Kamil Potapski |
|
18 |
Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie |
Kamil Uchnast |
Maciej Mordoń |
|
19 |
Centrum Edukacji Zdroje Technikum informatyczne ul. Jabłoniowa 15 70-761 Szczecin |
Piotr Porwit |
Dawid Kuryłek |
|
19 |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów |
Nowicki Kamil |
Mudy Kamil |
|
19 |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów |
Denys Sepita |
Kacper Robak |
|
19 |
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie ul. Mickiewicza 8 58-200 Dzierżoniów |
Jakub Rydz |
Patryk Jankowski |
|
19 |
Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. |
Szymon Konieczny |
Paweł Liszka |
|
19 |
Zespół Szkół Technicznych ul. Pszowska 92 44-300 Wodzisław Śl. |
Arkadiusz Stencel |
Jan Wojtowicz |
|
19 |
Zespół Szkół im. Wincentego Witosa ul. Spółdzielców 1 34-200 Sucha Beskidzka |
Rafał Pasierbek |
Stanisław Ogarek |
|
19 |
Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin |
Karol Szymaszek |
Jakub Łagoda |
|
19 |
Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie ul. Wojciechowska 38 20-704 Lublin |
Mikołaj Michnowicz |
Łukasz Bownik |
|
19 |
Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie |
Maciej Stupała |
Dominik Wolniaczyk |
|