Wkład inżynierów w odzyskanie niepodległości…

W dniu 26.04. 2018r. uczniowie klasy 2A Technikum Mechatronicznego, z ZSLiT nr 1, w Warszawie, uczestniczyli  w Uroczystym Spotkaniu Inżynierów Polskich i Polonijnych z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Spotkanie to odbyło się w Warszawskim Domu Technika NOT, przy ulicy Czackiego.

Uczniowie z naszej  Szkoły, w liczbie 30, wraz z nauczycielami panem Tomaszem Pawlakiem i panem Kazimierzem Okraszewskim, zostali zaproszeni, przez panią Ewę Mańkiewicz-Cudny prezesa FSNT- NOT. Warto zaznaczyć, że Naczelna Organizacja Techniczna  jest patronem szkolnego Koła Młodego Innowatora, które w bieżącym roku, rozpoczęło działalność w ZSLiT nr1.

Głównym tematem Uroczystego Spotkania był:  „Wkład inżynierów w odzyskanie niepodległości  i odbudowę państwowości”. Zapraszamy uczniów  do napisania swoich spostrzeżeń z tego ciekawego Spotkania pokoleń. Chętnie je zamieścimy na stronie Szkoły,