Bank projektów innowacyjnych

Wszystkich uczniów mających marzenia i pasje zachęcamy do zarejestrowania swoich pomysłów na innowacyjne rozwiązania i projekty techniczne w Banku Innowacji Cherry Projects. Zarejestrowani uczniowie/zespoły mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, które staramy się na bieżąco pozyskiwać korzystając z doświadczeń specjalistów uczelni wyższych (WAT,PW,SGGW) oraz pracodawców. Ponadto chcemy zapewniać dofinansowania do projektów. Link do formularza zgłoszeniowego Wszystkich uczniów mających marzenia i pasje zachęcamy do zarejestrowania swoich pomysłów na innowacyjne rozwiązania i projekty techniczne w Banku Innowacji Cherry Projects. Zarejestrowani uczniowie/zespoły mogą liczyć na wsparcie merytoryczne, które staramy się na bieżąco pozyskiwać korzystając z doświadczeń specjalistów uczelni wyższych (WAT,PW,SGGW) oraz pracodawców. Ponadto chcemy zapewnić dofinansowania do projektów.

Link do formularza zgłoszeniowego. Formularz aktywny do kończ tygodnia

Dodatkowo proszę wypełnić krótką ankietę, która jest niezbędna do przystąpienia do projektu.

PZU - Powszechny Zakład Ubezpieczeń
Microsoft IT Academy