EGZAMINY ECDL Advanced – ważne informacje!!!

Uwaga uczestnicy szkoleń ECDL Advanced – WAŻNE INFORMACJE!!!

Zbliżają się EGZAMINY ECDL  – odbędą się one w dniach: 15-16 czerwca oraz 22-23 czerwca

(w LABORATORIACH ECDL na terenie szkoły – pracownie: 400 oraz 403)

KOMUNIKAT TRENERÓW:

Warunkiem koniecznym do przystąpienia do egzaminu ECDL jest posiadanie konta w systemie egzaminacyjnym ECDL  – strona eecdl.pl.
W związku z rozpoczęciem egzaminów w ramach projektu 15.06.2018 (piątek), mam prośbę o przypomnienie uczniom, uczestnikom kursu ECDL o konieczności założenia konta w systemie  eecdl.pl. Część uczniów już założyła konta w czasie ostatnich zajęć, ale nie wszyscy.
Konto zakłada kandydat do egzaminu (uczeń – uczestnik kursu) na stronie eecdl.pl.
Przycisk : Załóż nowe konto.
Po podaniu adresu mailowego, na pocztę przychodzi link do dokończenia procedury rejestracji konta (czasem po dłuższym okresie czasu). Identyfikatorem osoby w systemie egzaminacyjnym jest nr PESEL.

Ważne:
Podczas zakładania konta w systemie egzaminacyjnym należy zwracać uwagę na poprawne wpisanie imienia i nazwiska, bo są one drukowane na certyfikacie!!!

Przypominam również, że wszyscy uczestnicy szkolenia zobowiązani są do przystąpienia do egzaminu!

Szkolenie kończy się w dniu 23.06 – aktualny harmonogram szkolenia: HARMONOGRAM ECDL
Harmonogram znajduje się również na stronie: https://tm1.edu.pl/harmonogram-szkolen/
Z uwagi na egzaminy zawodowe w dniu 19 czerwca jak i uroczystość zakończenia roku szkolnego w dniu 22 czerca wprowadzono drobne zmiany do harmonogramu.