Od 04.09.2018 – Uczniowie korzystają z wejścia do szkoły od strony południowej

W związku z zakończeniem budowy boiska Dyrektor szkoły informuje, że od 4 września 2018 r.:

1. Uczniowie wchodzą do szkoły wyłącznie wejściem od strony południowej i kierują się do szatni, a po zmianie obuwia i pozostawieniu okryć wierzchnich, przechodzą do sal na wyższych kondygnacjach klatką schodową środkową i północną. Komunikacja klatką południową odbywa się wyłącznie od i do pierwszego piętra.
  2. Po zakończonych lekcjach uczniowie wychodzą ze szkoły wyłącznie wyjściem od strony południowej.
  3. Uczniowie, którzy mają lekcje w pracowni Z1 (Kuźni) oczekują na nauczyciela w części środkowej szatni uczniowskiej natomiast uczniowie, którzy mają zajęcia z wychowania fizycznego w salach gimnastycznych w budynku A i C oczekują na nauczycieli na parterze przy szatni nr 22 i wyłącznie pod ich opieką wychodzą z budynku głównego wyjściem od strony południowej. Po skończonych zajęciach uczniowie wracają do budynku głównego również pod opieką nauczyciela, wejściem od strony południowej.
  4. Wyjście z budynku głównego szkoły od strony boiska służy wyłącznie osobom odbywającym zajęcia sportowe.

(Komunikat Dyrektora Szkoły nr 19/2018 z dnia 31.08.2018 r.)