Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Olimpiada Wiedzy o Rodzinie

Zapraszam do udziału w Olimpiadzie Wiedzy o Rodzinie. Konkurs odbywa się trzeci raz a nasza szkoła od początku w nim uczestniczy. W tym roku też nie może nas na nim zabraknąć.

Dzięki udziałowi w tym wydarzeniu można poszerzyć swoją wiedzę z nauk społecznych takich jak prawo, psychologia, ekonomia, socjologia, religioznawstwo, filozofia, wiedza o społeczeństwie  itd. Zawody odbywają się w dwuosobowych zespołach.

Dostępny jest już program merytoryczny olimpiady. Termin etapu szkolnego

  1. 11. 2018 r. Szczegóły  i materiały do przygotowania się do konkursu dostępne są bibliotece szkolnej i na stronie http://www.uwm.edu.pl/owor/

Nagroda główna to wyjazd do Chorwacji.

Zapisy zespołów przyjmuje pani Sylwia Błażejewska w bibliotece.

 

 

Gra o UE w ramach projektu WIE „Wszystko gra?”

13 czerwca odbyła się gra z okazji 15. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Została ona opracowana i przeprowadzona przez Michała Białoskórskiego  z 1tc, Wiktora Boguckiego z 1tm2, Laurę Borutę  z 2ta, Marię Gąsiorek  z 2 ta, Agatę Gąskę  z 2ta, Macieja Grabowskiego z 1la , Wojciecha Jurkiewicza  z  1tm2, Kamila  Kowalewskiego z 2tb, Kamilę […]

Warsztaty Unity w ramach projektu „Wszystko Gra”

W maju odbyły się 10h warsztaty programowania gier w Unity. Zajęcia prowadziła firma zewnętrzna https://junior.codehub.edu.pl/. Na zajęciach stworzona została gra typu „infinity run”. Dzięki warsztatowi osoby zainteresowane programowaniem gier mogły się spotkać razem w grupie, napisać grę, którą łatwo rozbudować w bardzo popularnej technologii Unity i oczywiście zachować kontakt do osoby prowadzącej warsztat, aby rozwiewać dalsze programistyczne […]

Wieści z technologicznej części projektu „Wszystko Gra”

Uczniowie naszej szkoły przygotowali warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych nr 85 przy ul Narbutta oraz nr 271 przy ul. Niegocińskiej. Warsztaty dotyczyły programowania w językach JavaScript oraz w C++. Po warsztatach uczniowie oprowadzili gości po szkole i pokazali pracownie mechatroniczne, informatyczne, bibliotekę, samorząd. Nauczyciele i uczniowie, których gościliśmy byli jednogłośnie zadowoleni z takiej […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony