Szkolna Akcja Krwiodawstwa 7.12. (piątek)

Informacje organizacyjne:
  1.  Akcja trwa w godzinach 9-13.
  2. Wszyscy uczniowie-uczestnicy akcji zgłaszają się na zajęcia zgodnie z planem lekcji i pozostają na nich do momentu, w którym zostaną poproszeni przez Wolontariuszy o udanie się do sali 116.
  3. W sali 116 należy wypełnić kwestionariusz i czekać na zaproszenie się do ambulansu.
  4. Uczniowie zakwalifikowani do poboru krwi, po jej oddaniu, wracają do sali 116 w celu zjedzenia posiłku regeneracyjnego.
  5. Po śniadaniu dawcy krwi mogą udać się do domu, ale jeśli podejmą decyzję o pozostaniu na lekcjach, uczestniczą w zajęciach.

Ważne: w celu usprawnienia akcji bardzo proszę o zapoznanie się z ważnymi informacjami na stronie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie dotyczącymi zwłaszcza kwalifikacji osób do oddania krwi i przygotowania się do tego wydarzenia.
Proszę nie zapomnieć o dokumencie tożsamości z numerem pesel oraz zjedzeniu „lekkiego” śniadania przed wyjściem z domu.
Do zobaczenia jutro.
Aleksandra Szemet