ZAWODY CAROLO CUP -budowa modelu pojazdu autonomicznego – spotkanie informacyjne

Zapraszam uczniów 1 i 2 klasy technikum oraz 1 liceum na spotkanie informacyjne dotyczące uczestnictwa w zawodach modeli pojazdów autonomicznych Carolo-Cup organizowanych corocznie od 2008r. przez firmę Volkswagen we współpracy z Politechniką w Brunszwiku oraz najważniejszymi firmami z branży motoryzacyjnej w Niemczech.
Poszukujemy uczniów, którzy przez najbliższe lata (będąc w szkole, a później na politechnice) chcą przygotowywać się teoretycznie i praktycznie do tych zawodów. Niektóre drużyny liczą nawet 20 osób.   W przygotowaniu merytorycznym i w budowie modelu pomogą nam m.in. pracownicy i studenci Politechniki Warszawskiej, głównie członkowie studenckich kół naukowych PW.
Spotkanie (ok. 45 min) odbędzie się w czwartek 21 marca o godzinie 15.05 w sali 211 .
Kacper Dąbrowski 2tm2 Koordynator ds. zawodów PW Junior