Konkurs na logo „THE Team” (Toyota Hybrid Energy Team)

Konkurs na logo „THE Team” (Toyota Hybrid Energy Team) czyli logo naszej specjalizacji realizowanej wspólnie z Toyotą .

Zaprojektuj logo, które może być wykorzystane na ubraniach, gadżetach etc. związanych ze specjalizacją.  Można a nawet trzeba użyć oficjalnego logo Toyota – nie można robić wariacji na jego temat, ale można coś do niego np.  dodać. Pliki graficzne z logo Toyoty do wykorzystania dostępne u Pana Dąbera.

Przewidziana jest atrakcyjna nagrody.

REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Licealnych i Technicznych we współpracy z partnerem Toyota Motor Poland
  2.  Konkurs  na logo jest kierowany do uczniów naszej szkoły  technikum i liceum
  3.  Celem konkursu jest:
  4. upowszechnianie idei specjalizacji w naszej szkole
  5. stworzenie loga Toyota Hybrid Energy Team
  6. rozwijanie kreatywności
  7. Autorem pracy nie może być zespół osób. Każda praca musi być wykonana samodzielnie.
  8. Uczestnicy wysyłając pracę przekazują prawa autorskie do swojego dzieła na rzecz organizatorów konkursu.
  9. Prace konkursowe powinny spełniać wymogi techniczne:
  10. rozdzielczość bitmap: 300 dpi,
  11. przestrzeń barwna: CMYK lub RGB,
  12. fonty zamienione na krzywe,
  13. format pliku: PDF – w jakości drukarskiej.
  14. Termin oddawania prac do 30.09.2019 w wersji wydrukowanej w formacie  A4 do p.Niedbały oraz elektronicznie na adres konkurs_logo_THET@tm1.edu.pl
  15. Nazwa pliku PDF powinna zawierać imię i nazwisko autora (np. jan_kowalski_logo.pdf).
  16. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w ZSLiT nr 1 w dniu 14.10.2019