Warsztaty Cisco – lista uczestników

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 24 maja 2019 r. odbędą się w Krakowie warsztaty w firmie Cisco Polska dla uczniów naszej szkoły. Ostatecznie w warsztatach weźmie udział 26 uczestników, w tym 4 uczniów klas trzecich oraz 22 uczniów klas drugich technikum informatycznego.

Lista uczniów zakwalifikowanych na warsztaty [pdf]

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się na listę podstawową wpłacają kwotę 100 zł na podróż do opiekuna grupy – P. Magdy Polak do dnia 17.04.2019 do godz. 12.00 (zgodnie z informacjami podanymi wcześniej).

Rozliczenie wpłaty zostanie dokonane po powrocie z Krakowa. Pozostałe informacje organizacyjne zostaną podane w terminie późniejszym.

Uczniowie, którzy nie dokonają opłaty podróży w w/w terminie zostaną zastąpieni uczniami z listy rezerwowej.