Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

KONKURS CAD

Informujemy, że konkurs ze znajomości posługiwania się programem CAD w zakresie modelowania 2D i 3D zostanie przeprowadzony w dniu 10.06.2019 r. według poniższego harmonogramu:

I grupa – modelowanie 2D godz. 15.00 sala 121

II grupa – modelowanie 3D godz. 15.00 sala 403 lub godz. 16.10 sala 121

Osoby chętne proszone są o wpisywanie się na listę w sekretariacie uczniowskim – pok. 104 I piętro.

Należy podać imię, nazwisko i klasę oraz rodzaj konkursu (2D / 3D) oraz godz. dla 3D.

Można zanieść do sekretariatu uczniowskiego listę zbiorczą z danej klasy.

W przypadku większej ilości chętnych na 2D dodatkowo udostępnimy salę 403.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym poniżej Regulaminem konkursu CAD:

Egzamin zawodowy – terminy

Etap pisemny egzaminu zawodowego: 23 czerwca godz. 10:00 – EE.08 technik informatyk sala 416, 200 i 209 godz. 12:00 – EE.02 technik mechatronik sala 416 i 200 godz. 14:00 – E.19 sala 209 Etap praktyczny egzaminu zawodowego: EE.08 30 czerwca godz. 8:00, 12:00, 16:00 1 lipca godz. 8:00, 12:00, 16:00 2 lipca godz. 8:00, 12:00, […]

REKRUTACJA – Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

Kandydaci do oddziału dwujęzycznego piszący w dniu 30 czerwca 2020 (wtorek) sprawdzian uzdolnień kierunkowych z języka angielskiego proszeni są o przybycie do naszej szkoły najpóźniej o godzinie 09:30. Kandydat zgłasza się na sprawdzian do tej szkoły, której oddział dwujęzyczny ma najwyżej na liście preferencji na swoim wniosku. Przy wejściu do szkoły kandydaci otrzymają informację o przydziale do […]

MAMY LAUREATA SAMORZĄDOWEGO KONKURSU „OŚMIU WSPANIAŁYCH” !!!

Krzysztof Kmieć z klasy 4 TA został Laureatem XXVII stołecznej edycji Samorządowego  Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii „ÓSEMKA” Tytuł „Wspaniałego” otrzymał za trzyletnią  pracę, na rzecz osób niepełnosprawnych, za sukcesy pozaszkolne, szkolne oraz pracę na rzecz szkoły.  Całokształt jego działalności oraz zaprezentowanie siebie w dwustopniowych eliminacjach,  pozwoliło na  dojście do finału i uzyskanie  tytułu […]

Prezentacja projektów mazovia

Nasi stypendyści prezentują swoje projekty: Wojtek Kludziński 3tm1 Gabriela Trojanowska Ignacy Kopka 1ptb Kacper Ołówko Wiktor Kaczyński 1ptb Dominik Gubrynowicz Bartosz Adamczyk Michał Kaczyński Maciej Tracz Jakub Litke Małgorzata Stypa

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training