Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

PMA 2019 wyniki finału

Miejsce Uczestnicy Szkoła
1 Jakub Półgęsek, Władysław Morawski Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych w Warszawie ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa
2 Piotr Stadnicki, Adrian Wolski Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1, ul. Wiśniowa 56, 02-520 Warszawa
3 Jakub Sajniak Dominik Kostecki Technikum Informatyczne SCI
4 Artur Haluch, Norbert Morawski Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty polskiej w Gdańsku w Krakowie
5 Rafał Gańczarczyk, Dawid Pająk Technikum TEB Edukacja Sempołowskiej 22 Bielsko-Biała
6 Szutenberg Błażej, Stenka Marcin Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku Podwale Staromiejskie 51/52, 80-845 Gdańsk
7 Mateusz Murawski, Rafał Jackowski Zespół Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego ul. Budowlana 4 05-300 Mińsk Mazowiecki
8 Michał Kacprzak, Dominik Duranc Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w Radomiu
9 Jakub Szklarczyk, Łukasz Madej. Zespół Szkół im. Wincentego Witosa, ul. Spółdzielców 1, 34-200 Sucha Beskidzka
10 Alan Hebel, Aleksandra Roman Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku, ul. Mikołaja Reja 25, 80-870 Gdańsk

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony