STYPENDIA DLA UCZNIÓW TECHNIKUM !!!

Informujemy, że od września 2019 r. rusza nabór wniosków do projektu „Mazowsze-stypendia dla uczniów szkół zawodowych” w roku szkolnym 2019/2020.

Projekt skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych z przedmiotów ogólnych i zawodowych, którzy w roku szkolnym 2019/2020 będą uczniami, szkoły prowadzącej kształcenie zawodowe na Mazowszu.

W ramach wymagań edukacyjnych brane będą pod uwagę ponadprzeciętne wyniki w nauce, a dodatkowo premiowane będą osiągnięcia za zdobycie tytułu laureata lub finalisty w olimpiadach i/lub konkursach.

Programu stypendialnego planuje przyznać 518 stypendiów, a jego wartość wyniesie około 5000 zł. A zatem jest o co powalczyć :).

Nabór wniosków zostanie przeprowadzony dwuetapowo:

Etap I – elektroniczna rejestracja wniosków na stronie internetowej projektu pod adresem: https://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/, w zakładce: Panel użytkownika poprzez wybranie opcji: Zakładanie nowego konta.

Etap II – przekazanie wersji papierowej dokumentów na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu, Biura Wspierania Szkolnictwa Zawodowego pod adres: ul. B. Brechta 3, 03-472 Warszawa.

Więcej informacji o warunkach udziału w projekcie oraz procedurze rekrutacyjnej można będzie znaleźć w Regulaminie przyznawania i przekazywania stypendiów (dostępnym w zakładce Dokumenty/Instrukcje).

W przypadku pytań informacje można uzyskać telefonicznie pod numerami: (22) 59-79 407, 441, 440, 445, 443, 438 jak również drogą elektroniczną pod adresem: edukacja@mazovia.pl.

Agnieszka Gwardiak