Wieści z technologicznej części projektu „Wszystko Gra”

Uczniowie naszej szkoły przygotowali warsztaty z programowania dla uczniów szkół podstawowych nr 85 przy ul Narbutta oraz nr 271 przy ul. Niegocińskiej. Warsztaty dotyczyły programowania w językach JavaScript oraz w C++. Po warsztatach uczniowie oprowadzili gości po szkole i pokazali pracownie mechatroniczne, informatyczne, bibliotekę, samorząd.

Nauczyciele i uczniowie, których gościliśmy byli jednogłośnie zadowoleni z takiej formy pracy i już proszą o podobne warsztaty w przyszłym roku.

Wielkie gratulacje za zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów należą się uczniom i uczennicom:

Adamczyk Bartosz (1tc); Białoskórski Michał (1tc); Gubrynowicz Dominik (1tc); Kowalewski Kacper (1tc); Boruta Laura (2ta); Gąsiorek Marysia (2ta); Gąska Agata (2ta); Kwaśniewska Kamila (2ta);

Zainspirowani przez Panią Ewę Prajsnar, wykazali się oni ogromną samodzielnością, kreatywnością, zmysłem organizatorskim i otwartością.

Informację zamieściła: Marzena Sienkiewicz