Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Charytatywny Bieg Erasmus+

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam uczniów, nauczycieli i pracowników ZSLiT nr 1 do wzięcia udziału w charytatywnym Biegu Erasmusa+, który odbędzie się 28 września w Warszawie.

To wydarzenie, które łączy w sobie sportową rywalizację i wymiar edukacyjny. Zaplanowaliśmy spotkania ze społecznością Erasmusa+, między innymi wolontariuszami Europejskiego Korpusu Solidarności. Z kolei w Mobilnym Centrum Edukacyjnym będzie można odkryć wciągający świat technologii edukacyjnych!

Dystans Biegu Erasmusa+ to olimpijskie 10 km, czyli 25 okrążeń pokonywanych w 4-osobowych sztafetach na stadionie lekkoatletycznym warszawskiego AWF-u. Każda drużyna samodzielnie decyduje, ile okrążeń i w jakiej kolejności przebiegnie każdy biegacz i biegaczka. Start pierwszej z dwóch serii biegu odbędzie się o godz. 15. W biegu głównym mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 16 lat. Ci, którzy mają od 14 do 15 lat, muszą biec w drużynie ze swoim opiekunem prawnym. Przygotowaliśmy także biegi dla najmłodszych – na różnych dystansach, w różnych kategoriach wiekowych. Każdy mały biegacz zostanie na mecie nagrodzony medalem!

Opłata za bieg wynosi 180 zł dla drużyny, czyli 45 zł od osoby. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na wsparcie podopiecznych Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach. W pakietach startowych biegacze znajdą zestaw wysokiej jakości odzieży technicznej – koszulkę, rękawki i opaskę.

Wydarzenie jest organizowane przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz współfinansowane przez Europejski Korpus Solidarności, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Serdecznie pozdrawiam,

Karolina Ludwikowska

Biuro Promocji – Krajowe Biuro Eurodesk Polska

Strona biegu: www.erasmusplus.org.pl/bieg/

Link do rejestracji: https://zapisy.sts-timing.pl/533/

Strona wydarzenia na profilu Facebook: https://www.facebook.com/events/408071086687271/

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony