Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Deklaracje maturalne – klasy 3LO i 4TM

  1. Proszę pobrać odpowiedni plik, wypełnić go, zmienić nazwę  i odesłać na adres: deklaracje@tm1.edu.pl do dnia 26 września 2019.
  2. Pole numer w dzienniku powinno być zgodne z listą w Dzienniku, w ostateczności można pozostawić je puste.
  3. Identyfikator szkoły to: 146505-05303 dla TECHNIKUM i 146505-2310D dla LICEUM.
  4. Proszę nie wypełniać deklaracji wyłącznie wielkimi literami.
  5. Dane osobowe muszą być zgodne z danymi w dowodzie osobistym.
  6. Podanie adresu, telefonu i adresu email jest obowiązkowe.
  7. Formularz należy pobrać na dysk, powinien być wypełniany w programie Acrobat Reader. W innym przypadku dane mogą się nie zapisać.
  8. Przed wysłaniem pliku, proszę go  sprawdzić (brak literówek, wypełnienie wg wzoru, itp.).
  9. Wysyłany plik musi mieć w nazwie: KLASĘ_NAZWISKO_IMIĘ i  rozszerzenie .pdf (np. 4ta_Kowalski_Jan)
  10. Proszę plików nie drukować! Deklaracje zostaną podpisane w piątek 27 września wg następującego harmonogramu:

Klasa 3la i 3lb – lekcja 5 lub 6

Klasa 4ta – lekcja 4

Klasa 4tb – lekcja 1

Klasa 4tc – lekcja 5

Klasa 4tm1 – lekcja 7

Klasa 4tm2 – lekcja 2

Klasa 4tm3 – lekcja 3

(najprawdopodobniej) w sali 111.

DRUKI DO WYPEŁNIENIA:

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony