Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

Do 24 października trwa rekrutacja do Olimpiady Wiedzy o Rodzinie. Zgłoszenia przyjmowane są w bibliotece szkolnej u pani Sylwii Błażejewskiej. Należy zgłaszać się w dwuosobowych zespołach, niekoniecznie muszą to być uczniowie z tej samej klasy. W olimpiadzie wykorzystane są wiadomości z nauk społecznych tj. socjologia, prawodawstwo, psychologia, ekonomia, religioznawstwo, filozofia. Zawody składają się z trzech etapów: szkolny, wojewódzki i ogólnopolski. Etap szkolny odbędzie się 15 listopada 2019 r. w czytelni, jeszcze nie wiadomo ok. godz. 10.00.

Poniżej link do strony, dla tych którzy chcę dowiedzieć się więcej o konkursie.

http://www.uwm.edu.pl/owor/

Nagroda główna to wyjazd zagraniczny dla zwycięskiego zespołu.   Serdecznie zapraszam do udziału.

Sylwia Błażejewska

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony