Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Zapraszamy do udziału w XXII edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”

Olimpiada organizowana jest jako zawody trójstopniowe o zasięgu ogólnopolskim: – zawody I stopnia to zawody szkolne organizowane w szkołach uczestników Olimpiady, – zawody II stopnia to zawody okręgowe organizowanych w miejscowościach wyznaczonych przez Komitet Główny Olimpiady, – zawody III stopnia (finał) to zawody centralne organizowane w miejscu wyznaczonym przez Komitet Główny Olimpiady.

Zawody rozgrywane są w trzech grupach tematycznych: – elektrycznej, – elektronicznej, – teleinformatycznej i polegają na samodzielnym rozwiązywaniu testu i zadań.

Zapisy do udziału w zawodach I stopnia, które odbędą się 7 listopada w naszej szkole prosimy dokonywać poprzez poniższy formularz do 5 listopada.

Formularz

Informujemy że w poprzedniej edycji olimpiady dwóch uczniów technikum mechatronicznego zostało finalistami olimpiady w grupie elektrycznej otrzymując indeksy Politechniki Gdańskiej.

Więcej informacji o olimpiadzie udziela:
Marek Bachowski
pracownia 110A
marek.bachowski@tm1.edu.pl

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ BIBLIOTEK SZKOLNYCH

24 października zapraszamy na obchody MIĘDZYNARODOWEGO DNIA BIBLIOTEK SZKOLNYCH. W tym roku w programie: „BIBLIOTEKA PEŁNA SZYFRÓW” – gra literacka w sali 211 podczas długiej przerwy trwającej 30 minut „BOOKCROSSING” – wolna wymiana książekw czytelni w ciągu całego dnia Do gry literackiej zapraszamy dwuosobowe zespoły reprezentujące klasy. Prosimy o zgłaszanie zespołów do środy 16.10 . […]

Praktyka zawodowa dla klas trzecich i praca w Cisco Polska dla absolwentów technikum z Wiśniowej :)

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że uczeń klasy czwartej naszego technikum informatycznego – Michał Siewiera z dniem 1 lipca 2019 r. dołączył do zespołu inżynierów polskiego oddziału firmy Cisco w Krakowie. GRATULACJE MICHAŁ!!! To WIELKI SUKCES, że w tak młodym wieku zostałeś doceniony w gronie specjalistów Cisco!!! A oto opinia, jaką otrzymaliśmy od koordynatora praktyk […]

Sukces naszych uczniów w konkursie CanSat 2020

Miło nam poinformować, że drużyna STARLABS składająca się z uczniów klas mechatronicznych w składzie: Kamil Jaworski, Mateusz Gawlik-Kałużny, Mateusz Bielawski, Krzysztof Łazarz  oraz drużyna Techcan złożona z uczniów klas informatycznych naszej szkoły i uczniów szkół warszawskich: Dominik Gubrynowicz – Technikum Mechatroniczne nr1 Jakub Buzuk – Technikum Mechatroniczne nr1 Aleksander Wielopolski – Fonfara (XXXIII Liceum Dwujęzyczne im.Mikołaja […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Zmiana rozmiaru czcionki
Kolory strony