INFORMATYK
Nabór kandydatów na wolne stanowiska urzędnicze
Nr referencyjny  8/2018
Stanowisko :  Informatyk / Starszy informatyk
Komórka organizacyjna/Podmiot :   Zarząd Terenów Publicznych
Dzielnica: Śródmieście
Termin składania aplikacji: 03-04-2018
link do ogłoszenia

POLKOMTEL

MŁODSZY SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SYSTEMÓW

Miejsce pracy: Warszawa, Grodzisk mazowiecki
Obszar: Pion IT Numer ref.: W/ML SOS
Dział: Systemy Korporacyjne
Jeżeli jesteś zainteresowany rozwojem kompetencji, zdobywaniem nowych doświadczeń zawodowych, poznaniem innych obszarów działania firmy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
TWOJE ZADANIA  Opis Stanowiska
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów i aplikacji IT w trybie 7/24/365, rozwiązywanie codziennych problemów związanych z ich eksploatacją
  • Monitorowanie systemów komputerowych i procesów w nich przetwarzanych dla klientów
  • Rejestracja zdarzeń
  • Zapewnienie czasu reakcji na awarie na wymaganym poziomie
  • Wsparcie użytkowników oraz współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie wdrażania nowych rozwiązań oraz rozwiązywania bieżących problemów
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Monitorowanie jakości usług, wykrywanie problemów, raportowanie poziomów świadczenia usług
NASZE OCZEKIWANIA Preferowane kierunki: informatyka / telekomunikacja.
  • Znajomość podstawowa procesów ITSM, ITIL
  • Doświadczenie w pracy z systemami Open VMS oraz Linux/Unix (w tym umiejętność pisania skryptów shellowych)
  • Znajomość języka SQL
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Aktywność, zaangażowanie, inicjatywa przy wykonywaniu powierzonych działań
  • Nastawienie na działanie zespołowe oraz budowanie pozytywnych relacji z innymi
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
Godziny pracy: ośmiogodzinne w godz: 7 – 15 oraz dwunastogodzinne 06:00-18:00; 18:00-06:00 – siedem dni w tygodniu.
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI Adam adam.bziuk@plus.pl lub piotr.miniewski@plus.pl