WYPŁATA STYPENDIUM ZA WYNIKI W NAUCE LUB ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Uprzejmie informujemy, że stypendium za wyniki w nauce lub za osiągnięcia sportowe będzie wypłacane od 10.09.2019 r. od godz. 12.00 w pok. 102 na I piętrze, za okazaniem dowodu tożsamości (legitymacja, dowód osobisty itp.).


SZKOLNY BUFET 

Uprzejmie informujemy, że od września 2019 r. bufet w naszej szkole (na II piętrze) prowadzi firma: Agencja Artystyczno-Cateringowa Marek Lewandowski.

Posiłki w bufecie można zamawiać bezpośrednio w bufecie lub za pośrednictwem aplikacji „Zamów Posiłek” – poniżej zamieszczamy instrukcję wraz odpowiednimi linkami.

UWAGA!!!

Osoby korzystające z aplikacji w ubiegłym roku szkolnym muszą dokonać ponownej rejestracji ze względu na zmianę nazwy firmy prowadzącej bufet (wcześniej: Catering Dobrego Smaku Agata Szeląg – obecnie: Agencja Artystyczno-Cateringowa Marek Lewandowski).

Rejestracja jest już uruchomiona.

Aby się zarejestrować prosimy kliknąć tutaj lub skopiować poniższy link do przeglądarki internetowej (zalecamy korzystanie z przeglądarki Chrome lub Safari):

https://bit.ly/2GH9SLs

Rejestracja jest również możliwa na stronie internetowej:

https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

https://bit.ly/2J7o0xz

Nasz system działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki a potem złożyć zamówienie.

W pierwszym tygodniu od rejestracji, aby dać czas na oswojenie się z aplikacją www.zamowposilek.pl przyznajemy Państwu debet w wysokości 50 zł, a więc możliwość zamawiania bez konieczności dokonania wpłaty, środki wykorzystane z debetu należy później spłacić.

Zamówienie lub odwołanie posiłków można złożyć w aplikacji zawsze w dniu poprzedzającym do godziny 22:00.

W razie problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta bok@zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę „Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Pozdrawiamy

Zespół zamowposilek.pl