Praktyki zawodowe – klasy III technikum

W dniu 24.05.2016 r. uczniowie klas III zakończyli 4-tygodniowe praktyki zawodowe u pracodawców. Praktyki odbywały się w bardzo wielu firmach z branży informatycznej i mechatronicznej.

W branży informatycznej były to firmy zajmujące się m. innymi: produkcją komputerów, serwisem sprzętu komputerowego, infrastrukturą sieciową, zarządzaniem systemami serwerowymi i bezpieczeństwem sieci, programowaniem aplikacji w tym programowaniem gier komputerowych. W branży mechatronicznej była to praca na stanowiskach: operatorów obrabiarek sterowanych numerycznie CNC, obsługi zautomatyzowanych linii produkcyjnych, projektowania części do systemów satelitarnych, konserwacji i naprawy urządzeń mechatronicznych i inne.

SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIA WSZYSTKIM PRACODAWCOM

którzy w tym roku przyjęli naszych uczniów na praktyki zawodowe

a uczniów klas III prosimy o złożenie Dzienniczków Praktyk do p. 100/110 najpóźniej do dnia 3.06.2016.

Z uwagi na zbliżający się termin wystawienia ocen końcoworocznych, SPRAWA JEST BARDZO PILNA!!!