Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. – oferta pracy – doradca techniczno-handlowy

Przedsiębiorstwo INS-TOM sp. z o.o. poszukuje doradcy techniczno – handlowego
w dziale Sprzedaży Automatyki Przemysłowej

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Ostrobramska 75 c

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń
i doradztwo techniczne w zakresie automatyki przemysłowej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń w zakresie komponentów automatyki przemysłowej,
  • doradztwo w zakresie technicznego wsparcia dla klienta,
  • prezentacje urządzeń i technologii u klientów,
  • monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji, tworzenie baz Klientów,
  • uczestnictwo w imprezach targowych,
  • raportowanie do przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • wysoka kultura osobista i biznesowa,
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B, – rozwinięta umiejętność organizowania własnej pracy.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • rozwój osobisty, atrakcyjne wyzwania zawodowe, wysoką samodzielność,
  • wyjazdy szkoleniowe do Niemiec i Włoch,
  • intensywne szkolenia wdrożeniowe,
  • przyjazną atmosferę sprzyjającą samorealizacji i rozwojowi zawodowemu.

Absolwenci proszeni są o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adresmarketing@instom.com.pl.   Proszę, by zainteresowani dopisali poniższą standardową klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris