Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Informacje dla kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia

Od dnia 15 lipca od momentu opublikowania list zakwalifikowanych sekretariat będzie wydawał skierowania na badania lekarskie dla kandydatów do TECHNIKUM.

Kandydaci zakwalifikowani do przyjęcia składają

od 15 lipca (od momentu wywieszenia list) do 26 lipca do godz. 12:00:

  1. oryginał świadectwa i wyników egzaminu gimnazjalnego
  2. tylko TECHNIKUM: zaświadczenie od lekarza medycyny pracy o braku przeciwskazań do podjęcia nauki w danym zawodzie (zaświadczenie musi zawierać nazwę zawodu i datę ważności). Skierowanie na badania będzie wydawane od momentu wywieszenia listy zakwalifikowanych w dniu 15 lipca.
  3. 2 aktualne zdjęcia legitymacyjne podpisane czytelnie imieniem i nazwiskiem
  4. kwestionariusz szkolny LICEUM: Kwestionariusz LO 2016 TECHNIKUM:Kwestionariusz TM 2016

Sekretariat pracuje w godzinach 8.00 – 16.00.

  • Kartę zdrowia z gimnazjum  i opinie z poradni psychologiczno -pedagogicznych prosimy przynieść na pierwsze zebranie z rodzicami.
  • Podania o przydzielenie do jednej klasy muszą być podpisane przez rodziców każdego z kandydatów (wszystko na jednym podaniu) – staramy się w miarę możliwości realizować wszystkie prośby. Podania należy najpóźniej złożyć do 26 lipca.

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content