Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

MATURA PRÓBNA

MATURA PRÓBNA listopad 2016

Od 21 do 24 listopada klasy maturalne nie mają zajęć dydaktycznych. Obecność na maturze próbnej jest obowiązkowa.

21 listopada (poniedziałek) 22 listopada 2016 (wtorek) 23 listopada (środa) 24 listopada (czwartek) 24 listopada (czwartek)
godz. 8:15 godz. 8:15 godz. 8:15 godz. 8:15 godz. 8:00
Język polski podstawowy Język angielski podstawowy Matematyka podstawowy Biologia rozszerzony

Filozofia rozszerzony

Geografia rozszerzony

Historia rozszerzony

Język niemiecki rozszerzony

Język polski rozszerzony

Informatyka część praktyczna dla połowy zdających. Część pisemna o godz. 10:30.

 

godz. 11:40 godz. 10:45 godz. 11:40 godz. 11:40 godz. 10:30
Fizyka rozszerzony

Język niemiecki rozszerzony

Język rosyjski rozszerzony

Język angielski rozszerzony

Język angielski dwujęzyczny

Matematyka rozszerzony Filozofia rozszerzony

Język polski rozszerzony

Wiedza o społeczeństwie rozszerzony

Część pisemna dla wszystkich zdających.

 

godz. 11:40

Część praktyczna dla drugiej połowy zdających

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content