Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

XLIII Olimpiada Wiedzy Technicznej

Do zawodów okręgowych XLIII OWT zakwalifikowano następujących uczniów Naszej szkoły:

  • Cezary Głębocki
  • Marcin Pela
  • Bartosz Różański
  • Maciej Mitura
  • Łukasz Piotrowski
  • Grzegorz Pawełczyk
  • Michał Sowulewski

Zawody okręgowe odbędą się dnia 11 stycznia 2017 roku /środa/ i będą trwać pięć godzin.

Zawody II stopnia polegają na:

  1. Rozwiązaniu zadania z zastosowania informatyki w technice lub zadania optymalizacyjnego.
  2. Rozwiązaniu 2 zadań spośród 3-ech w wybranej grupie tematycznej.

Zawody rozgrywane są w warunkach kontrolowanej samodzielności. Podczas rozwiązywania zadań uczestnicy mogą korzystać z tablic, kalkulatorów do obliczeń oraz kilku poradników tematycznych /drukowanych/ przyniesionych ze sobą, natomiast nie mogą korzystać z komputerów przenośnych, laptopów, palmtopów itp., z telefonów komórkowych oraz własnych notatek i zbiorów zadań /w tym zbioru zadań z OWT/.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content