Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Praktyki na Malcie – wyniki kwalifikacji

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy kwalifikację uczniów na zagraniczne praktyki zawodowe, które odbędą się w maju 2017 roku na Malcie.


Uczniowie z miejsc 1-4 w każdym zawodzie tworzą listę podstawową, a uczniowie z miejsc 5-8  – listę rezerwową.

Dokumenty można oglądać w sali 114 w trakcie przerw w dniach 21-22 grudnia 2016r.

Odwołania przyjmowane są w sekretariacie szkolnym w formie pisemnej do dnia 22 grudnia 2016r. do godziny 10:00.


Ostateczna lista zakwalifikowanych uczniów na odbycie stażu zagranicznego oraz lista rezerwowa zostanie przedstawiona nie później niż w czwartek, 22 grudnia 2016r. tj. po rozpatrzeniu ewentualnych odwołań.

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content