Wyniki Szkolnego Konkursu Jednego Wiersza

I miejsce – Stanisław Markwart 4ta za wiersz „Zimowy spacer”, w którym lakoniczność idzie w parze ze zmysłowością;

II miejsceGrażyna Lubaczewska 2la za wiersz „Uczucia są jak kwiaty”, w którym jury doceniło pomysł na przedstawienie odwiecznego tematu w ciekawej formie i z celną puentą;

III miejsceAnna Bielonko 3ta za wiersz „Malarze”, w którym umiejętność budowania nastroju łączy się z ciekawym ujęciem problemu.

Gratulujemy!!!

W konkursie wzięli także udział: Krzysztof Kalbowiak, Dariusz Markowski 4tc, Jan Szachno 1tm1 (brawo za poczucie humoru!), Wiktoria Szczepkowska 2ta, Radosław Budek 1tc, Andrzej Drozdowicz 1tc, Konrad Reperowski 1tc.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zachęcamy do doskonalenia warsztatu poetyckiego. Nagrodzone wiersze będzie można przeczytać w antologii twórczości naszych uczniów.

Jury: Marta Osińska, Beata Walczak