Konkurs Elektryzująca Pasja

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w X edycji Konkursu ,,Elektryzująca Pasja’’.

Zadanie konkursowe ,,Elektryzującej Pasji’’ polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego wielką pasję autora pracy. Spośród zgłoszonych prac, specjalnie w tym celu powołane jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne i wyróżnienia. Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualnie, jak i grupowe (2-5 osób).

Terminarz konkursu:

• Zgłaszanie prac konkursowych: 16 stycznia 2017r. – 6 marca 2017r.
  • Ogłoszenie twórców najlepszych 15 prac: 24 marca 2017r.
  • Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 21 kwietnia 2017r.

Dla zwycięzców konkursu ,,Elektryzująca Pasja’’ ufundowane zostaną nagrody pieniężne (nowość tegorocznej edycji), rzeczowe oraz tytuł Największego Pasjonata 2017r.

Więcej szczegół znajduje się w regulaminie konkursu.

Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o zgłaszanie swoich propozycji do pokoju 110.