Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Ruszają szkolenia w ramach projektu: „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Miło nam poinformować, że wreszcie ruszają szkolenia w ramach projektu finansowanego z funduszy UE

ZAPROGRAMUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

Już w najbliższą sobotę – 11.02. 2017 r. rozpoczynają się szkolenia z zakresu:

Programowania procesów technologicznych w oparciu o sterowniki PLC Siemens.

Przydział uczniów do grup oraz harmonogram szkoleń znajduje się w załączniku – HARMONOGRAM SZKOLEŃ [pdf].

Jako pierwsze startują grupy – S7 i S8 (uczniowie klas: 2tm1 i 2tm2). Na liście znajduje się 3 osoby ponad planowaną liczbę uczestników szkolenia – uczniowie, którzy wpisywali się na listę jako ostatni, będą umieszczeni na liście rezerwowej).

Po feriach ruszą szkolenia z zakresu:

  • Programowania procesów technologicznych w oparciu o sterowniki Fanuc. 
  • ECDL – CAD 2D
  • Skolenie z zakresu programowania gier komputerowych.

Prosimy o zapoznanie się z HARMONOGRAMEM SZKOLEŃ PLC SIEMENS i PLC FANUC

Harmonogramy pozostałych szkoleń opublikujemy już wkrótce.

Po feriach rozpocznie też dyżur koordynator projektu. Biuro projektu znajduje się w pok. 10.

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content