Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w radiu TOK FM

W sobotę 25 marca o godzinie 17.00 dzięki uprzejmości dziennikarzy radia TOK FM pań Agnieszki Lichnerowicz, Zuzanny Piechowicz, panów Adama Ozgi, Łukasza Wojtusika nasi uczniowie Jakub Bareja, Aleksander Mazur, Aleksander Kielek z 1TM2, Michał Dumanskij z 1Ta, Paulina Ciborowska z 2TM1, Mikołaj Doktór z 2Ta wystąpią w  audycji Poczytalni. Będą rozmawiali o książkach „Do zobaczenia w zaświatach” Pierre’a Lemaitre i „www.1939. com.pl” pana Marcina  Ciszewskiego, który niedawno odwiedził naszą szkołę.  Audycja „Poczytalni” jest obecnie najlepszym programem w polskich mediach  o  książkach  a zarazem klubem dyskusyjnym.  Nagranie z udziałem naszych uczniów można będzie odnaleźć w archiwum Poczytalnych w internecie.

W sobotę prosimy o słuchanie, lajkowanie, udostępnianie, publikowanie na portalach społecznościowych.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content