Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Mamy laureata w Ogólnopolskim Konkursie IT

Z przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym – 23.05.2017 odbył się finał ogólnopolskiego konkursu:

IT i CYBERBEZPIECZEŃSTWO

w którym nasz uczeń – Adam Żmuda z klasy 3Tb zajął III miejsceGRATULACJE ADAM 🙂

– wyniki dostępne na stronie: http://konkursit.irks.pl/wyniki/

W I etapie konkursu uczestniczyło ok. 3000 uczniów z całej Polski. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 64 uczestników, w tym 3 uczniów naszej szkoły. Byli to:

  • Bartek Kawa
  • Adam Żmuda
  • Bartosz Kopeć

Organizatorami konkursu był Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych i Warszawski Instytut Bankowości. Patronat nad konkursem objął Związek Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Uczestnicy zawodów finałowych w trakcie konkursu spotkali się z przedstawicielami Partnerów Projektu: Microsoft, IBM, BZ WBK i porozmawiali o zaangażowaniu tychże instytucji w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz codziennej działalności na rzecz edukacji młodzieży.

Spośród 20 nagrodzonych uczniów znalazł się również Bartek Kawa (14 pozycja). Uczniowie ci  w najbliższym czasie wezmą udział w wizycie studyjnej w Warszawie, podczas której odwiedzą najważniejsze instytucje i firmy związane z nowoczesnymi technologiami.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii zdjęć z konkursu:

GRATULUJEMY WSZYSTKIM TRZEM NASZYM UCZNIOM I ŻYCZYMY JESZCZE WIĘKSZYCH SUKCESÓW ZA ROK!

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content