Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Mamy laureata w Ogólnopolskim Konkursie IT

Z przyjemnością informujemy, że w dniu wczorajszym – 23.05.2017 odbył się finał ogólnopolskiego konkursu:

IT i CYBERBEZPIECZEŃSTWO

w którym nasz uczeń – Adam Żmuda z klasy 3Tb zajął III miejsceGRATULACJE ADAM 🙂

– wyniki dostępne na stronie: http://konkursit.irks.pl/wyniki/

W I etapie konkursu uczestniczyło ok. 3000 uczniów z całej Polski. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 64 uczestników, w tym 3 uczniów naszej szkoły. Byli to:

  • Bartek Kawa
  • Adam Żmuda
  • Bartosz Kopeć

Organizatorami konkursu był Instytut Rozwoju Kompetencji Społecznych i Warszawski Instytut Bankowości. Patronat nad konkursem objął Związek Banków Polskich oraz Centrum Prawa Bankowego i Informacji. Uczestnicy zawodów finałowych w trakcie konkursu spotkali się z przedstawicielami Partnerów Projektu: Microsoft, IBM, BZ WBK i porozmawiali o zaangażowaniu tychże instytucji w zakresie bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni oraz codziennej działalności na rzecz edukacji młodzieży.

Spośród 20 nagrodzonych uczniów znalazł się również Bartek Kawa (14 pozycja). Uczniowie ci  w najbliższym czasie wezmą udział w wizycie studyjnej w Warszawie, podczas której odwiedzą najważniejsze instytucje i firmy związane z nowoczesnymi technologiami.

Zapraszamy do obejrzenia małej galerii zdjęć z konkursu:

GRATULUJEMY WSZYSTKIM TRZEM NASZYM UCZNIOM I ŻYCZYMY JESZCZE WIĘKSZYCH SUKCESÓW ZA ROK!

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content