Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Rusza kwalifikacja uczniów technikum na szkolenia z zakresu programowania gier komputerowych

Już w najbliższych dniach odbędzie się kwalifikacja uczestników szkoleń z zakresu programowania gier komputerowych do grup: GR7 i GR8.

W każdej grupie może uczestniczyć 12 uczestników (Ogółem jest 24 miejsca). Szkolenia adresowane są do klas II i III technikum informatycznego. Pierwszeństwo maja uczniowie przyszłorocznych klas II.

Zgłoszenia przyjmuje koordynator projektu w pok. 10 w dniach:

  • 21.06.2017 (środa) – godz. 13:00 – 15:00
  • 22.06.2017 (czwartek)  – godz. 10:00 – 12:30
  • 23.06.2017 (piątek) – godz. 10:00 – 12:00

Uczniowie zgłaszają się osobiście, wypełniają formularze zgłoszeniowe. W przypadku uczniów niepełnoletnich formularze zgłoszeniowe podpisują również rodzice.

Zajęcia odbywać się będą w roku szk. 2017/2018 w soboty. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest obecność na minimum 80% zajęć (w innym przypadku zwrot dofinansowania).

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia. W przypadku, gdy kandydat nie złoży kompletu dokumentów w terminie do 23.06. do godz. 12:00 jego miejsce zajmuje uczeń z listy rezerwowej.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!!!

Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Turnieju Maszy Wodnych, który polega na zbudowaniu (max przez 3 uczniów) zgodnie z regulaminem, modelu turbiny przetwarzającej energię kinetyczną i potencjalną wody na energię mechaniczną. Zgłoszona na turniej maszyna może wziąć udział tylko w jednej z dwóch konkurencji: Więcej szczegół znajduje się w regulaminie konkursu i na stronie: https://pgeturniejmaszyn.pl/wodne/ Uczniowie […]

Gratulacje dla Pawła Gontowskiego – laureata III miejsca w finale Public Speaking Contest

22.09.2023 na Politechnice Wrocławskiej odbył się finał konkursu mówienia publicznego w języku angielskim, organizowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce. Paweł, uczeń 5pta, wygłosił pełne pasji przemówienie nt. „Granice mojego języka stanowią granice mojego świata”, za które międzynarodowe jury przyznało mu III miejsce. Pawłowi gratulujemy ogromnego sukcesu, a innych zapraszamy do udziału w […]

Ogólnopolska Akcja Czytelnicza „Czytamy z sercem”

Zapraszamy do udziału w III edycji Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „ Czytamy z Sercem ” która jest dużym projektem promującym czytelnictwo  oraz wiedzę o sercu. Akcja odbędzie się w dniach 29 września – 5 października z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania oraz Światowego Dnia Serca. W tym roku w szkołach i w bibliotekach w całej Polsce […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content