Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 9.00.
Po uroczystości wychowawcy ze swoimi klasami przechodzą do sal lekcyjnych na spotkania organizacyjne.

UWAGA Uczniowie klas pierwszych !!!!!

  1. Przed rozpoczęciem uroczystości na boisku szkolnym zapraszamy na spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych o godzinie 8.30  (listy klas ze wskazaniem numerów sal lekcyjnych będą wywieszone w holu głównym).
  2. Po uroczystości na boisku szkolnym, podczas spotkań organizacyjnych wychowawcy klas pierwszych przeprowadzą pisemny test z języka angielskiego, w związku z powyższym prosimy o zabranie ze sobą przyborów do pisania.

(W przypadku opadów deszczu uroczystość na boisku szkolnym nie odbędzie się. Wychowawcy klas I kontynuują spotkania z uczniami w salach, wychowawcy klas II, III i IV udają się bezpośrednio do sal na spotkanie z uczniami).

Jednocześnie informujemy, że 7 i 8 września br. podczas przerw o godz. 10.25, 11.20, 12.25  w czytelni na II piętrze odbędzie się kiermasz podręczników używanych.

Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca 2022 roku na boisku szkolnym o godz. 9.00 odbędzie się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego dla klas I – III. Wcześniej, bo o godz. 8.45 uczniowie proszeni są o przybycie do sal na spotkania z Wychowawcami wg. wykazu zamieszczonego poniżej:

Sprawdzian do klasy dwujęzycznej

24 czerwca o godzinie 13:00 odbędzie się sprawdzian z języka angielskiego dla kandydatów do klasy 1ta dwujęzycznej, którzy z ważnych przyczyn nie mogli wziąć udziału w terminie pierwszym. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej z dokumentem potwierdzającym tożsamość (np. legitymacja szkolna).

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo

Informujemy o programie stypendialnym ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo. Jest to to inicjatywa Fundacji GrECo i GrECo Polska, mająca na celu wspieranie rozwoju młodych talentów.O stypendia w wysokości 3.500 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy mieszkają w miejscowości liczącej do 30.000 mieszkańców na terenie województw mazowieckiego, dolnośląskiego, śląskiego lub […]

Prezentacja jak trwać w postanowieniach?

W czwartek o 11:00 robię ponownie (już roku temu robiłem) warsztat/prezentacje o trwaniu w postanowieniach wychodzenia z uzależnień – w skrócie, jak skutecznie robić to co się chce zrobić, a nie zawsze tracić zasoby na nieprzyjemne, bezużyteczne, a nawet destrukcyjne aktywności. Każdy z nas pewnie miał momenty w stylu, że np. nie mogliśmy się oderwać […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content