Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Weź udział w Biegu Erasmusa

Program Erasmus ma już 30 lat!
Z tej okazji zapraszamy Was do Biegu Erasmusa.
Zbierz sześcioosobową drużynę i pobiegnij z nami!

Chętni powinni się zgłaszać do Karoliny Dołomisiewicz
Wpisowe 30 zł od uczestnika (zespoły 6-osobowe). W pakiecie startowym min. koszulki, napoje, medale.


30 września 2017 r.
sobota, godz. 12:00
Park im. Szymańskiego
na warszawskiej Woli
30 km
(6 odcinków po 5 km)
100 drużyn
6-osobowych
Wspieramy podopiecznych
Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty”

Całą kwotę z opłat startowych przeznaczamy na projekt WalkCamp realizowany przez Fundację Jaśka Meli „Poza Horyzonty”.

Drużynom spoza Warszawy zwracamy koszty podróży! Więcej informacji na stronie internetowej Biegu Erasmusa.

WorldSkills Poland – sukcesy naszych uczniów w preeliminacjach do konkursu!

Już 2 czerwca odbędzie się w Lublinie największy konkurs nowych technologii w Polsce. Eliminacje odbędą się w pięciu konkurencjach: Robotyka mobilna Przemysł 4.0 Mechatronika Chmura obliczeniowa Cyberbezpieczeństwo Zwycięzcy eliminacji będą reprezentować Polskę w konkursie WorldSkills 2022 w Szanghaju. Obecnie odbywają się preeliminacje na czerwcowe zawody. Nasz szkoła zgłosiła kandydatów we wszystkich pięciu konkurencjach. Już mamy […]

Stypendium Mazovia – dotyczy klas 2, 3, 4 oraz absolwentów roku szkl.2019/2020

Sprawozdanie końcowe z realizacji IPRZU  za okres od 1 września 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. – wygenerowane z systemu poprzez stronę www, zweryfikowane i zatwierdzone przez pracownika MSCDN, należy przesłać w wersji elektronicznej (pdf) na adres mazovia@tm1.edu.pl Termin wysyłania do 12 maja 2021, w temacie maila wpisując imię nazwisko ucznia oraz nazwisko opiekuna. […]

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH

Wydawanie świadectw i dyplomów po egzaminach z kwalifikacji zawodowych w sesji zimowej 2021 r., odbywać się będą według poniższych terminów i wytycznych. w każdy dzień roboczy – po umówieniu dokładnego terminu odbioru (agnieszka.gwardiak@tm1.edu.pl) – odbiór wyłącznie ŚWIDECTWA POTWIERDZAJĄCEGO KWALIFIKACJE ZAWODOWE. Z tej możliwości odbioru dokumentu, prosimy korzystać wyłącznie w sytuacji koniecznej. 28.05.2021 r. – ta […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content