Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs plastyczny na ilustrację do fragmentu „Opowieści Niepokojących” Josepha Conrada

Nauczyciele bibliotekarze i języka polskiego zachęcają do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą ilustrację do „Opowieści Niepokojących” Josepha Conrada. Co zrobić, aby wziąć udział?

Należy:

  1. jak najszybciej przyjść do biblioteki szkolnej,
  2. wybrać kserokopię jednego lub więcej fragmentów,
  3. wykonać ilustrację fragmentu lub fragmentów dowolną techniką w formacie min. A4
  4. przynieść pracę lub kilka prac do biblioteki do 1 grudnia 2017 r.

Prace będą prezentowane na specjalnej wystawie. Konkurs jest jednym z działań w ramach obchodów Roku Conrada w naszej szkole.  Autorzy najlepszych ilustracji otrzymają nagrody. Wszyscy uczestnicy otrzymają oceny bardzo dobre lub celujące z języka polskiego lub WOKu

Dzień otwarty 25 marca 2023 r. (sobota) w godz. 9:30 -13:30

Harmonogram: Ważne! Serdecznie zapraszamy !!!

WYNIKI WYBORÓW NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Na podstawie protokołu z wyborów Przewodniczącego Samorządu Szkolnego z dnia 21 marca 2023 r. Dyrektor Szkoły wraz z Komisją Wyborczą informuje o wynikach: Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego ZSLiT1 zostałKornel Tyszkiewicz, uczeń klasy 4ptb. Kornel Tyszkiewicz był jednym kandydatem otrzymał 271 głosów za ( 64,4%) 150 głosów przeciw ( 35,56% ) Frekwencja wyborcza wynosiła 44,6 %.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Zuzanna Sutton uczennica klasy 1LD wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Literatury Polskiej w Językach Obcych „Odpowiednie dać obce słowo”. Recytowała wiersz Wisławy Szymborskiej ” Miłość szczęśliwa” w języku angielskim w przekładzie Stanisława Barańczaka. Celem konkursu jest propagowanie literatury polskiej wśród młodzieży pogłębione o znajomość języków obcych.

Game Jam – głosowanie publiczności

Przez 72 godziny 10 zespołów 3 osobowych walczyło z wyzwaniem zaprojektowania gry grywalne o tematyce fantastyka. Uczestnictwo w Game Jamie to świetny sposób na rozwijanie umiejętności programowania i projektowania gier, a także na zdobycie doświadczenia w pracy w zespole. Zapraszamy do grania w gry które powstały jak również do oceny publiczności, Wy też możecie głosować […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content