Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

OSTATECZNA LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA STAŻ ZAGRANICZNY WIOSNĄ 2018

OSTATECZNA LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH NA STAŻ ZAGRANICZNY W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ „Poznajemy europejskie rynki pracy aby lepiej wejść w dorosłość” – WIOSNA 2018

Po pozytywnym rozpatrzeniu odwołania od wyników rekrutacji uległa zmianie lista osób, które zakwalifikowały się na staż zagraniczny wiosną 2018.

NAZWISKO IMIĘ KLASA PUNKTY KRAJ
Guzewicz Jakub 3ta 114 Anglia
Sałajczyk Dominika 3ta 106 Anglia
Szcześniak Karol 3tc 88 Anglia
Doktór Mikołaj 3ta 88 Anglia
Łapińska Gabriela 3ta 85 Anglia
Tokarzewski Hubert 3tb 85 Anglia
Kaczorowski Maciej 3ta 85 Anglia
Nowakowski Kacper 3tm1 91 Malta
Rafalik Tomasz 3tm1 87 Malta
Tokarski Jakub 3tm2 81 Malta
Krupiński Kacper 3tm2 77 Malta
Janczarek Damian 3ta 92 Malta
Muzyka Michał 3ta 91 Malta
Konarski Bartosz 3tb 88 Malta
Nowakowska Weronika 3ta 87 Malta
Krakowiak Rafał 3tm2 106 Włochy
Brzeziński Garbriel 3tm2 79 Włochy
Burzyński Tomasz 3tm1 75 Włochy
Nojszewski Konrad 3tm2 74 Włochy
Siek Michał 3tm2 74 Włochy
Ciborowska Paulina 3tm1 73 Włochy

 

LISTA REZERWOWYCH:

Piekutowska Zuzanna 3tm1 71
Rutkowski Hubert 3tm2 70
Strawa Kamil 3tm2 69
Krasnodębski Przemysław 3tm1 65
Wójcicki Oskar 3tb 83
Matysiak Mateusz 3tc 79
Stankiewicz Michał 3tc 79
Lewandowski Krzysztof 3tb 78

 

Przypominamy o spotkaniu organizacyjnym w czwartek, 23.11 w sali 125 o godz. 11:20.

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content