Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół (SMOK)

Lista zajęć międzyszkolnych w ramach programu Sieć Międzyszkolnych Otwartych Kół (SMOK)

semestr I rok szkolny 2017/2018

 

Szkoła Rodzaj zajęć Termin
XIV LO

im. S. Staszica

ul. Nowowiejska 37a

 

Międzyszkolne koło klas I olimpijskich/fizyka poniedziałek 15.00 – 16.30

s. 209

Informatyka- do OIG dla szkoły podstawowej i gimnazjum piątek godz. 15.00 – 16.30 s. 217
XVIII LO

im. J. Zamoyskiego

ul. Smolna 30

Koło przygotowują do udziału w Olimpiadzie Informatycznej, koło dla poczatkujących Czwartek godz. 14.50

s. 103

IX LO

im. K. Hoffmanowej

ul. Hoża 88

przygotowania do wojewódzkiego konkursu matematycznego oraz Olimpiady Matematycznej Juniorów/ matematyka Poniedziałek, środa godz. 15:00 – 17:00

s. 205G.

Zespół Szkół nr 37

im. A. Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

Międzyszkolne Artystyczne Zajęcia Pozalekcyjne – Teatr MUTACJA Sobota 14:00 – 19:00

(do 16 grudnia)

LXIV LO

im. St. I. Witkiewicza

ul. Elbląska 51

 

Język angielski/ Koło Olimpijskie Sobota godz. 10.00 – 12.30 s. 101
Filozofia/ Koło Olimpijskie Piątek godz. 15.20 – 17.35 s. 205
Ekonomia/ Koło Wiedzy o Finansach Wtorek godz. 16.05 – 17.35 s. 205
Zespół Szkół nr 36

im. M. Kasprzaka

ul. M. Kasprzaka 19/21

Zajęcia z elektroniki, robotyki

oraz radiotechniki

KLUBSP5ZSK – krótkofalarstwo

Wtorek 15.30 – 16.15
XXXIII LO Dwujęzyczne

im. M. Kopernika

ul. gen. J. Bema 76

Przygotowanie do Olimpiady Języka Francuskiego oraz Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego Środa 15.30 – 17.30

s. A 104

 

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content