Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU WARSZAWSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH „RÓWNI, CHOĆ RÓŻNI”

Dnia 13 LISTOPADA 2017r. o godz. 12.40, w sali 211 odbędzie się uroczystość zakończenia projektu.

 

W ramach wydarzenia uczestnicy wezmą udział w wykładzie na temat przemocy rówieśniczej oraz uroczystym podsumowaniu projektu.

 

  1. Godz. 12.40-ok.13.30 – wykład pani Joanny Gruhn-Devantier – psychologa, psychoterapeutki dzieci i młodzieży z Domu Rozwoju na temat przemocy rówieśniczej.

 

Celem zajęć będzie przedstawienie uczniom zjawiska przemocy rówieśniczej oraz

kształtowanie postaw prospołecznych (takich jak: empatia, stawanie w obronie ofiar

przemocy, zgłaszanie incydentów związanych z przemocą). W trakcie wykładu,

uczestnicy dowiedzą się, na czym polega zjawisko przemocy rówieśniczej, jakie są jej przyczyny i konsekwencje, czym jest mowa nienawiści i w jaki sposób stereotypy prowadzą do aktów agresji. Słuchacze będą mieli szansę poznać przykładowe historie i uczestniczyć w dyskusji.

 

  1. Godz. 13.30 – ok. 14.00 – uroczyste zakończenie projektu:
  • prezentacja multimedialna
  • podsumowanie projektu
  • rozdanie nagród
  • prezentacja zdjęć (czytelnia)
  • poczęstunek (czytelnia)

 

 

Wybory na Przewodniczącego SU na Wiśniowej

Ogłaszamy, że od jutra, 23 lutego, rusza akcja dotycząca wyboru nowego Przewodniczącego/Przewodniczącej naszego samorządu. Poniżej publikujemy harmonogram wyborów. Kandydatów prosimy o zgłaszanie się w formie elektronicznej do opiekunki SU Anety Maciejczyk na adres: aneta.maciejczyk@tm1.edu.pl Harmonogram wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego ZSLiT nr 1 na rok szkolny 2024/2025 Tura I: 23.02.2024 – ogłoszenie wyborów, początek naboru […]

Jesteś uczniem naszej szkoły? Zatrzymaj się i przeczytaj. To ważne informacje dla Ciebie

Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 w Warszawie Czym są Standardy? Standardy Ochrony Małoletnich przed krzywdzeniem to zbiór zasad, które stawiają ochronę osoby małoletniej w centrum działań i wartości szkoły, tym samym pomagają tworzyć bezpieczne, wolne od przemocy i przyjazne środowisko. W naszej szkole, pełnoletni uczniowie mają takie samo […]

Do wzięcia indeksy na wydziale Mechatroniki Politechniki Warszawskiej

Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej zaprasza uczniów szkół średnich do udziału w Konkursie Mechatroniki, Automatyki i Robotyki PW (MAiR). Konkurs nasz skierowany jest do uczniów lubiących rozwiązywać problemy techniczne, umiejących myśleć nieszablonowo i potrafiących szybko przyswajać wiedzę. Czyli dla przyszłych Mechatroników. Uczestnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę (link) rodziców/opiekunów prawnych na udział w Konkursie. Harmonogram konkursu: I etap: tryb […]

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content