Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Egzaminy zawodowe styczeń – luty 2018 informacje

10 stycznia godz. 9:00 odbędzie się egzamin z kwalifikacji E.18 – etap praktyczny.

 Uczniowie klas IV poprawiający ten egzamin zgłaszają się najpóźniej o godz. 8:30. Są oni zwolnieni w tym dniu z zajęć (pod warunkiem, że zgłosili się na egzamin).

Egzamin trwa 180 minut.

11 stycznia (czwartek) klasy III i IV TM przystępują do etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Egzamin trwa 60 minut.

godz. 10:00

kwalifikacje E.03 i E.12  – klasy III i poprawki (uczniowie zgłaszają się najpóźniej o 9:30)

godz. 14:00

kwalifikacje E.19 i E.14 – klasy IV i poprawki (uczniowie zgłaszają się najpóźniej o 13:30)

Uczniowie klas III przychodzą na egzamin (najpóźniej 9:30) a lekcje 5 – 9 mają zgodnie z planem. Uczniowie spóźnieni nie mogą zostać wpuszczeni do sal!

Uczniowie klas IV mają zgodnie z planem lekcje 1 – 6. Lekcja 6 powinna się zakończyć o 13:10.

W dniu 11 stycznia klasy III i IV TM są zwolnione z klasówek, kartkówek, odpowiedzi, prac domowych, itp.

Na egzamin uczniowie przynoszą dokument tożsamości i czarny długopis oraz mogą mieć kalkulator prosty na części pisemnej (kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).

Do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić plecaków i urządzeń telekomunikacyjnych – prosimy o pozostawienie ich w szafkach w szatni lub ustalenie z wychowawcą, gdzie zostaną przechowane w trakcie egzaminu.

W trakcie sesji egzaminu praktycznego uczniowie są zwolnieni z lekcji w dniu, w którym przystępują do egzaminu (oczywiście przy założeniu, że są na nim obecni 🙂 ).

Projekt Edukacji Finansowej ELEKTRONICZNA BANKOWOŚĆ

WEBINARIA 3 moduły warsztatowe realizowane przez ekspertów: bankowców, pracowników IT oraz specjalistów z branży  Cyberbezpieczeństwo  8 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Warszawski Instytut Bankowości oraz Allegro  ZAPISY LINK Blockchain, rynki kryptowalut, social lending   15 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Binance i Sky Rocket Trade  ZAPISY  Link BigData, AI, ochrona danych osobowych 22 LUTY 13.30 Partnerzy merytoryczni: Bank […]

Kolejny sukces WIŚNIOWEJ: 3. zespoły uczniowskie z ZSLiT Nr 1, otrzymało rekomendację do Regionalnego Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory 2021.

Organizatorem Festiwalu E(x)plory jest Fundacja Zaawansowanych Technologii.  W tym roku, w dniu 20. stycznia, Szkolny Festiwal E(x)plory odbył się w XL Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Warszawie.  Z satysfakcją informujemy, że ze zgłoszonych 25 projektów, z 5 szkół do konkursu, jury przyznało 5 akredytacji.   Z  WIŚNIOWEJ do Regionalnego Etapu Konkursu Naukowego E(x)plory, zakwalifikowały się […]

SZKOLNY KONKURS NA OPOWIADANIE

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Szkolnego Konkursu na Opowiadanie. Zasady uczestnictwa: uczeń może zgłosić do konkursu tylko jedno opowiadanie; temat opowiadania – dowolny; długość do 4 stron (w wyjątkowych przypadkach do 6 stron); czcionka 12, interlinia 1,5; Termin oddawania prac: 19 lutego 2021 r. Prace należy przesłać na adres: marta.osinska@tm1.edu.pl ZAPRASZAMY!!!

SZKOLNY KONKURS JEDNEGO WIERSZA

Zapraszamy Was do udziału w corocznym konkursie, w którym możecie pochwalić się talentem poetyckim. Regulamin: jeden uczeń oddaje tylko jeden wiersz; temat wiersza dowolny; długość wiersza – dowolna, ale często mniej znaczy więcej; termin oddawania wierszy: 5 lutego 2021 r.; wiersze należy przesłać do pani Marty Osińskiej na adres: marta.osinska@tm1.edu.pl wyniki konkursu zostaną ogłoszone do […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content