Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Egzaminy zawodowe styczeń – luty 2018 informacje

10 stycznia godz. 9:00 odbędzie się egzamin z kwalifikacji E.18 – etap praktyczny.

 Uczniowie klas IV poprawiający ten egzamin zgłaszają się najpóźniej o godz. 8:30. Są oni zwolnieni w tym dniu z zajęć (pod warunkiem, że zgłosili się na egzamin).

Egzamin trwa 180 minut.

11 stycznia (czwartek) klasy III i IV TM przystępują do etapu pisemnego egzaminu zawodowego.

Egzamin trwa 60 minut.

godz. 10:00

kwalifikacje E.03 i E.12  – klasy III i poprawki (uczniowie zgłaszają się najpóźniej o 9:30)

godz. 14:00

kwalifikacje E.19 i E.14 – klasy IV i poprawki (uczniowie zgłaszają się najpóźniej o 13:30)

Uczniowie klas III przychodzą na egzamin (najpóźniej 9:30) a lekcje 5 – 9 mają zgodnie z planem. Uczniowie spóźnieni nie mogą zostać wpuszczeni do sal!

Uczniowie klas IV mają zgodnie z planem lekcje 1 – 6. Lekcja 6 powinna się zakończyć o 13:10.

W dniu 11 stycznia klasy III i IV TM są zwolnione z klasówek, kartkówek, odpowiedzi, prac domowych, itp.

Na egzamin uczniowie przynoszą dokument tożsamości i czarny długopis oraz mogą mieć kalkulator prosty na części pisemnej (kalkulator, który umożliwia wykonywanie tylko dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia, ewentualnie obliczanie procentów lub pierwiastków kwadratowych z liczb).

Do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić plecaków i urządzeń telekomunikacyjnych – prosimy o pozostawienie ich w szafkach w szatni lub ustalenie z wychowawcą, gdzie zostaną przechowane w trakcie egzaminu.

W trakcie sesji egzaminu praktycznego uczniowie są zwolnieni z lekcji w dniu, w którym przystępują do egzaminu (oczywiście przy założeniu, że są na nim obecni 🙂 ).

Plan lekcji 18 grudnia – 5 stycznia

Nowy, tymczasowy plan lekcji na okres 18 grudnia – 5 stycznia: http://planlekcji2.staff.edu.pl/ Plan stały, nad ktorym trwają prace, będzie obowiązywać od 8 stycznia 2024.

Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ!

Już są! Przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję szkolnych BLUZ! www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa W tym roku ponownie współpracujemy z firmą Schoolwear Nation, jej produkty są wysokiej jakości i nigdy nas nie zawodzą. W tym roku szkolnym można zakupić: Bluzy i koszulki polo w różnych atrakcyjnych kolorach. Link do sklepu: www.order.schoolwearnation.pl/wisniowa Zamówienia można składać do 17.12.2023 (jeżeli wystąpi taka konieczność termin może ulec […]

KONKURS „ZARZĄDZANIE SYSTEMAMI SIECIOWYMI” (wg formuły World Skills)

Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 jest partnerem projektu„SkillsComp: konkursy umiejętności szansą na rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego” finansowanego ze środków europejskiego programu Erasmus+, którego koordynatorem jest Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Technologii Eksploatacji w Radomiu. Projekt SkillsComp realizowany ma na celu zwiększenie ilości i jakości partnerstw szkolno-biznesowych poprzez organizację konkursów umiejętności zawodowych. Projekt […]

Grób patrona technikum

W związku z nadaniem Technikum Mechatronicznemu Nr 1 imienia Piotra Drzewieckiego klasa 1 TB w dniu 5 grudnia 2023 r. wybrała się na Powązki, aby uczcić pamięć Patrona, składając na jego grobie wiązankę i zapalając symboliczny znicz.

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content