Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

Konkurs Elektryzująca Pasja

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XI edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Elektryzująca Pasja’’.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego swoją pasję powiązaną z techniką tj. elektrotechniką, informatyką lub telekomunikacją. Spośród zgłoszonych prac, specjalnie w tym celu powołane jury konkursowe wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne i wyróżnienia. Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualnie, jak i grupowe (2-5 osób).

Harmonogram konkursowy:

  • Zgłaszanie prac konkursowych: 22 stycznia – 12 marca 2018r.
  • Ogłoszenie twórców najlepszych 15 prac: 26 marca 2018r.
  • Uroczysta Gala, ogłoszenie zwycięzców, wystawa prac konkursowych: 23 kwietnia 2018r.

 

Dla zwycięzców konkursu ,,Elektryzująca Pasja’’ ufundowane zostaną nagrody pieniężne, rzeczowe i dyplomy.

Więcej szczegół znajduje się w regulaminie konkursu.

Uczniowie zainteresowani konkursem proszeni są o zgłaszanie swoich propozycji do P. Zbigniewa Niedbała, pokój 100 lub P. Marka Bachowskiego sala 110a.

 

Matura próbna 30 listopada – 4 grudnia

Harmonogram pracy klas maturalnych w tygodniu 30 listopada – 4 grudnia:

Weź udział w bezpłatnym kursie: „Intel AI4Youth – sztuczna inteligencja dla młodzieży.”

Program Intel® AI For Youth (Artificial Intelligence for Youth) jest programem skierowanym do uczniów szkół ponadpodstawowych.Jego celem jest przygotowanie młodzieży na nadejście rewolucji związanej ze sztuczną inteligencją.Program stanowi wyjątkową okazję dla młodych ludzi ze wszystkich środowisk do uzyskania wszechstronnego zrozumienia zarówno teorii, jak i praktyki dotyczącej sztucznej inteligencji (AI). Informacja o możliwości wzięcia udziału została […]

Ostateczne wyniki rekrutacji na praktyki zagraniczne w ramach Erasmus+

Miło nam poinformować, że na praktyki zagraniczne w ramach projektu Erasmus+ “Praktyki zagraniczne dobrym startem w dorosłość” o numerze 2020-1-PL01-KA116-079334 zakwalifikowały się następujące osoby: Technik mechatronik: 1 Tkaczyk Krzysztof 3tm2 mechatronik 100 Włochy 2 Wróblewski Jakub 3tm2 mechatronik 95 Malta 3 Moskalenko Illia 3tm2 mechatronik 83 Włochy 4 Zawiślak Karolina 3tm1 mechatronik 82 Malta 5 […]

Uczestnicy konkursu Pix Challenge 2020

Nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w konkursie programistycznym Pix Challenge.Uczniom, którzy zgłosili udział lub chcieliby przystąpić do konkursu przypominamy, że po pobraniu darmowej aplikacji powinni dołączyć do grupy podając odpowiedni kod. Trwają eliminacje, a termin zgłoszeń i oddawania zadań upływa w dniu 29 listopada 2020. Proszę zgłaszać się drogą mailową na adres ewa.rulan@tm1.edu.pl. […]

Mawilux
ATMSolutions
CISCO
Novell
ECDL - European Computer Driving Licence
Akademia Astor
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Skip to content