Zespół Szkół Licealnych i Technicznych nr 1|Wiśniowa 56

IX Koncert Charytatywny

W czwartek 8 lutego 2018. odbył się „Koncert Złotych Serc – CHERRITY”. Celem koncertu było wsparcie Fundacji Hospicjum Onkologicznego im. Św. Krzysztofa przy ul. Pileckiego 105. Koncert zorganizowany był przez wolontariuszy w ramach projektu społecznego „Zwolnieni z Teorii”. Grupa odpowiedzialna za organizację to:

  • Weronika Nowakowska,
  • Kacper Borecki,
  • Filip Kobus,
  • Mateusz Jastrzębski.

Na początku koncertu obejrzeliśmy króciutki film o hospicjum, do którego odniósł się przedstawiciel Fundacji Pan Marcin Milczarski. Po wystąpieniu uwrażliwiającym na potrzeby drugiego człowieka, rozpoczęła się część artystyczna w wykonaniu naszych uczniów i zaproszonych gości.

W koncercie wzieli udział:

  • Franciszek Kociszewski,
  • Kamil Kaczmarczyk,
  • Magda Berezowska
  • Jarek Kacperski.

Gościnnie wystąpiła Pani Paulina Wawrzyn, nauczycielka j. angielskiego z ZSOFiK nr 22 przy ul Kazimierzowskiej 60 wraz z uczennicą Małgosią Łuczak oraz absolwent naszej szkoły iluzjonista, Szymon Krzysztoszek.  Koncert prowadziła Blanka Januszewska i Filip Wrześniewski.

W czasie koncertu, odbyła się loteria pączkowa, konkurs na najlepszego wykonawcę oraz licytacja 11 biletów do teatru. Dzięki dwukrotnej sprzedaży ciast w czasie zebrania z rodzicami i w czasie koncertu pozyskaliśmy  4800,00 PLN.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom oraz wszystkim wspierającym nasze akcje w ramach koncertu. Pomagając innym, pomagamy sobie. Każdy gest, nawet najdrobniejszy może zmienić świat.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY!

Jeżeli chcielibyście przeżyć to jeszcze raz, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.

https://www.facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne/videos/2096865843662680/

 

CISCO
ECVET - European Credit System for Vocational Education and Training
Polaris
Skip to content